align=bottom
فیلم سینمایی سال دوم دانشکده من» ساخته رسول صدرعاملی در پردیس‌های سینمایی هویزه و اطلس مشهد با حضور رسول صدرعاملی کارگردان، مسعود ردایی تهیه کننده، پدرام شریفی، فرشته ارسطویی و سها نیاستی بازیگران این فیلم، سه شنبه 23 مهرماه برای عموم مردم اکران شد. عکس های فتوآلبوم اول از: ساناز صفایی ، فتو شهر/ همچنین سینماتیکت نوشت: اکران مردمی سال دوم دانشکده من» باحضور عوامل و بازیگران فیلم در پردیس‌های سینمایی مشهد برگزار شد.  در این مراسم رسول صدرعاملی کارگردان، مسعود ردایی تهیه کننده و پدرام شریفی، سها نیاستی و فرشته ارسطویی بازیگران فیلم حضور داشتند. بر روی ادامه مطلب کلیک فرمایید:

اکران مردمی فیلم «سرخ پوست» با حضور نوید محمدزاده در سه مجتمع سینمایی مشهد

18 لغایت 27 خردادماه 98، برپایی کارگاه‌های فیلم با حضور کارگردانان بین‌المللی در پردیس هویزه مشهد همزمان با برگزاری هفته فیلم اروپایی

گزارش تصویری: برپایی مراسم اکران فیلم "بیست و سه نفر" با حضور خانواده معظم شهدا و ایثارگران، در پردیس سینمایی هویزه مشهد

نرگس آبیار در مشهد: آثار جشنواره فیلم بین‌المللی «جامعه ایمن» قابلیت اکران در رسانه ملی را دارد + گزارش تصویری

سید محمود رضوی خادم جدید بارگاه منور رضوی، پنج سیمرغ ‌جشنواره فیلم فجر ‌را به آستان ‌قدس تقدیم کرد

«مدیترانه»، قربانی نامعلوم فجر ؛ هادی حاجتمند، از ماجرای پیچیده اکران فیلمش در جشنواره فجر می‌گوید

محمدی: جشنواره فیلم و شعر فجر تنها سهم مشهد از جشنواره‌های فرهنگی هنری فجر سال 97

فیلم ,سینمایی ,اکران ,بازیگران ,رسول ,مشهد ,دانشکده من» ,رسول صدرعاملی ,دوم دانشکده ,سال دوم ,بازیگران فیلم ,کارگردان، مسعود ردایی ,صدرعاملی کارگردان، مسعود ,رسول صدرعاملی کارگردان،

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

tavoosr vidao9 مرجع معرفی فیلم های خارجی minecraftnews توفایل ثریا فیلم ronastarhino مکانی برای یادداشت های من :) دانلودستان diako-iran